Fanuc M-410iC / 110

Yok

Endüstriyel Robot M-410iC / 110 4 eksenli kompakt yapı, gelişmiş verimlilik ve daha geniş bir yelpazede paletleme uygulamasında belirlenen çalışma alanını daha iyi kullanmanıza olanak tanıyan gelişmiş kinematik sayesinde sınıfının en hızlı robotlarından biridir hareket ve yüksek palet yığın yüksekliği.

La serie M-410 de Fanuc especializada ve paletización de aloance des carro de 700 kg y 3 m encédé de brazo. ofrece una gran sobre de trabajo. puede manejar pinzas grandes ve cargas pesadas bir máxima velocidad. kablolu internette através de la muñeca para belediye başkanının ayakları. Varoluş modelleri, temel bütünlük kontrolü ve kaidesiz günah kaidesi ahorra espacio y facilita el montaje y transporte.

R-30iB kontrol sistemi
Modern entegre donanım ve 250'den fazla yazılım fonksiyonu ile gelişmiş nesil gelişmiş, verimli, kompakt ve istiflenebilir FANUC teknolojisi, üretkenlik. Daha sezgisel olacak şekilde tasarlanmış olan bu sistem, enerji tüketimini, çevrim sürelerinde yüksek performansı daha yüksek hız ve hassasiyetle azaltmak için gücü optimize eder.
Bu, robot performansı üzerinde olumsuz etkileri olmayan çevresel aygıtların kolay ayrılması veya eşzamansız denetlenmesine olanak tanıyan komple robot G / Ç sistemine erişebilen, yüksek performanslı entegre programlanabilir bir PMC kontrol sistemine sahiptir. Farklı montaj konumu, yerden tasarruf etmenizi, üretim hücrelerine kolaylıkla entegrasyon yapmanızı, çeşitli robotların kurulmasını sağlar. R-30iB kontrol sistemleri FANUC'un patentli güvenli yazılımını kullanmaktadır; bu da virüs, bilgisayar korsanları veya kararlılık konularında endişelenmenizin gerekmediği anlamına gelmektedir. IPendant Touch ile sezgisel, daha akıllı ve kullanımı daha kolay.
Ana spesifikasyonlar

Maksimum Robot Yükü: 110 kg
Eksen sayısı: 4
Maksimum yatay erişim: 2403 mm
Tekrarlanabilirlik: ± 0.2 mm
Denetleyici: R30iB Plus

Hareket aralığı (°)

Eksen J1: 370 °
Eksen J2: 125 °
Eksen J3: 140 °
Eksen J4: 720 °

Maksimum hız (° / s)

Eksen J1: 145 ° / s
Eksen J2: 130 ° / s
Eksen J3: 140 ° / s
Eksen J4: 420 ° / s
 
Robot uygulamaları
 
Paletleme

Applications

Paletleme , Parçaların manipülasyonu

Pictures

Diagrams