FANUC R2000iC 165F R30iB denetleyici

Yok

Fanuc R-2000 serisi, 100 ile 270 kg arası yük kapasitesi, genişletilmiş erişim sağlarken, her türlü bitki alanına sığmasını sağlamak için küçük ayak izlerini koruyan malzeme işleme uygulamaları ve punta kaynağıdır.

Yüz aşağı montaj için özel olarak tasarlanmış R2000iC / 165F endüstriyel robot. Bu robot, zemine tavana monte edildiğinden ya da yukarıdan asılabileceğinden, zemin üzerinde sınırlı bir alan olduğunda, servo motorları daha yüksek performans sağladığında, optimum ağırlık hız, hızlanma ve dinamikler için bir ölçüt oluşturduğunda mükemmel bir çözümdür. Mükemmel bir açı, malzeme yükleme ve boşaltma ve çok çeşitli uygulamalarla nokta kaynağı görevleri için idealdir.

R-30iB kontrol sistemi

Gelişmiş, verimli, kompakt ve istiflenebilir FANUC teknolojisinin son nesli, modern entegre donanım ve 250'den fazla yazılım fonksiyonu ile üretkenliği artırdı. Daha sezgisel olacak şekilde tasarlandığında, enerji tüketimini, döngü sürelerinde yüksek performansı daha yüksek hız ve hassasiyetle azaltmak için gücü optimize eder.
Robot performansında olumsuz etkiye sahip olmaksızın, çevre cihazlarının kolay ayrılmasını veya asenkron kontrolünü sağlayan, robot I / O sisteminin tümüne erişebilen, yüksek performanslı, entegre bir programlanabilir PMC kontrol sistemine sahiptir. Farklı montaj konumları, alandan tasarruf etmenize, üretim hücrelerine kolay entegrasyona, çeşitli robotların kurulumuna izin verir. R-30iB kontrol sistemleri, FANUC'un patentli güvenli yazılımını kullanır, bu da virüsler, bilgisayar korsanları veya kararlılık sorunları hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. İPendant Touch ile sezgisel, daha akıllı ve kullanımı daha kolay.

Ana özellikleri

Robotun Maksimum Yükü: 165 kg
Eksen sayısı: 6
Maksimum yatay erişim: 2655 mm
Tekrarlanabilirlik: ± 0.05 mm
Denetleyici: R30iB

Hareket aralığı (°)

Eksen J1: 370 °
Eksen J2: 136 °
Eksen J3: 312 °
Eksen J4: 720 °
Eksen J5: 250 °
Eksen J6: 720 °

Maksimum hız (° / s)

Eksen J1: 120 ° / sn
Eksen J2: 85 ° / s
Eksen J3: 110 ° / s
Eksen J4: 140 ° / s
Eksen J5: 140 ° / s
Eksen J6: 220 ° / s

Robot uygulamaları

Nokta kaynağı
Malzeme yükleme ve boşaltma

kullanma

talaşlı

 


Applications

Paletleme , Küçük parçaların yüklenmesi ve boşaltması , Makineleştirme , Ölçüm , Parçaların montajı

Pictures

Diagrams