CadCam ile kullanılan robotlar

CadCam'in ortaya çıkışı, tüm projelerin ve endüstriyel, sivil, fabrika, elektronik ve medikal inşaat inşaatlarının sanal ve daha sonra gerçek üç boyutlu gerçekleştirilmesine yönelik yeni teknolojiler arasındaki en önemli gelişmedir.

Yakın zamana kadar, Cad-Cam yazılımının büyük bilgisayarlarla uyumlu olması gerekiyordu ve her şeyden önce, yazılım, etkileyici bir yatırım maliyeti ile en yeni nesil antropomorfik robotlarla sinyallerin değiştirilebilirliğini geliştirebiliyordu.

Eurobots'ta, müşteriye iyi bir erişilebilir ve amorti edilebilir yatırım teklifi sunabilmek için en iyi bilgisayar tasarımcıları tarafından yönetilen ve geliştirilen CAD-CAM yazılımını kullanmanın tüm olasılıklarını değerlendirdik. mümkün olan en kısa sürede.

Bizim kullandığımız robotlar Kuka Kr210 Krc2 ed.05 ile uyumlu bir gelişme öneriyoruz, Cad-Cam mükemmel durumda: İtalya'daki en iyi tasarım ve inşaat stüdyoları ile işbirliği yapıyoruz, her zaman sektörde uzmanlaşmış yabancı uzmanların desteğine sahibiz.

Müşteri ile daha uygun ve elverişli bir çözüm geliştirmek için her zaman hazırız.

Yüksek güvenlik ve deneyim ile her türlü talebi karşılayabilmemizi sağlayan en yüksek kalitede harici bir desteğimiz var.

Daha fazla bilgi için: 0039 3395310971.

 

Potansiyel müşterileri bizi tanımak ve tekliflerimizi de değerlendirdiğimizden emin olmak için bizi çağırmaya davet ediyoruz.