Know-How

Endüstri robotlarında 20 yılı aşkın tecrübemizle, Fanuc, Kuka, ABB, Yaskawa-Motoman ve Kawasaki gibi büyük üreticilerin robotlarında geniş bir bilgi birikimine sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz.

Hem mekanik hem de elektronik olarak endüstriyel robotların yenileme ve bakım süreçlerindeki yeteneklerimizin yanı sıra, deneyimli ekibimiz çeşitli uygulamalarda robotik hücreleri tasarlayabilir, test edebilir, devreye alabilir ve destekleyebilir. Bizim know-how tüm süreci kapsar - tasarım ve simülasyondan çevrimdışı programlamaya, devreye almaya ve sonra servise. Bu, dünya çapında anahtar teslimi çözümler sunmamızı nasıl sağladığını biliyor.

Ayrıca, örnek olarak aşağıda gördüğünüz gibi, doğrusal izler, çok eksenli konumlayıcılar ve kavrayıcılar gibi çeşitli robot çevre birimlerinin tamamlanmasını ve birleştirilmesini de mümkün kılıyoruz.

Çözümlerimiz, geniş bir uygulama yelpazesi için çekirdek teknolojilerini tamamen entegre edebilir. Robotikte uzmanlığımız kaynak, 3D işleme ve genel kullanım alanlarındadır.

[Slayt]