YOUIBOT Platformu aksesuarları

Youibot Platform Serisi, lojistik, sağlık, üretim ve daha fazlası gibi çeşitli sektörlerde otonom mobil robotlarınızın (AMR'ler) işlevselliğini ve yeteneklerini geliştirmek için tasarlanmış kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunar. Bu aksesuarlar, robotlarınızın farklı ortamlarda daha geniş bir yelpazede görev gerçekleştirmesine izin vererek, çeşitli gereksinimlere ve uygulamalara hitap edecek şekilde dikkatlice tasarlanmıştır. İşte mevcut bazı önemli aksesuarlar:

  1. Otomatik Raflar: Bu raflar, Youibot AMR'leriyle sorunsuz çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Malları veya malzemeleri düzenlemek ve depolamak, ambar ve envanter yönetimi süreçlerini optimize etmek için otomatik bir çözüm sunarlar.

  2. Konveyör Bant: Konveyör bant aksesuarı, AMR'lerin öğeleri veya malzemeleri önceden tanımlanmış bir yol boyunca taşımasını sağlar. Malzeme taşıma operasyonlarını kolaylaştırır ve üretim hatlarında, depolarda veya dağıtım merkezlerinde sorunsuz mal akışını kolaylaştırır.

  3. Makaralı Pimler: Makaralı pimler, AMR'lerin nesneleri veya malzemeleri bir konveyör bandına benzer şekilde ancak daha esnek bir şekilde taşımasını sağlayan özel ataşmanlardır.

  4. Cobot kolu: Cobot kolu, AMR'lerinizle entegre edilebilecek ek bir robotik koldur. Robotun insan operatörlerle yan yana çalışabildiği, üretim veya montaj süreçlerinde üretkenliği ve esnekliği artıran işbirlikçi görevleri etkinleştirir.

  5. Yükleme Bobinleri: Yükleme bobinleri, ağır veya hacimli yüklerin taşınmasını ve taşınmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış aksesuarlardır. AMR'lerin daha büyük veya düzensiz şekilli nesneleri taşıması gerektiğinde ek destek ve denge sağlayarak güvenli ve verimli taşıma sağlarlar.

Bu AMRS aksesuarlarını robot filonuza dahil ederek, otonom mobil robotlarınızın uyarlanabilirliğini ve çok yönlülüğünü açığa çıkarabilir, çok çeşitli görevleri yerine getirmelerini sağlayabilir ve çeşitli sektörlerde operasyonel verimliliği artırabilirsiniz. (Tamamen kişiselleştirilebilir.)

Tamamen kişiselleştirilebilir.


Applications

Parçaların yüklenmesi ve boşaltılması , Parçaların taşınması , Parçaların montajı , Advanced Manufacturing

Pictures

Diagrams