youibot

Youibot, mobil robotlar ve insansız iş senaryolarında uzmanlaşmış yenilikçi bir yüksek teknoloji şirketidir. Mobil robotlar için temel algoritmalara ve çeşitli endüstrileri otonom çözümlerle dönüştürme konusunda kapsamlı deneyime sahipler. AGV'leri (mobil robotlar) kullanarak akıllı üretim, denetim, lojistik ve bakım çözümleri sunarlar ve kapsamlı ürün ve hizmetler sağlarlar.

Dünyanın önde gelen mobil robot çözüm sağlayıcısı olan Youibot Robotics'in genel merkezi Shenzhen'dedir ve Suzhou, Xi'an ve Pekin'de şubeleri bulunmaktadır. APAC, Avrupa, Amerika ve MENA'yı kapsayan küresel bir ortak ağına sahipler. Uzmanlıkları, LiDAR SLAM navigasyon mobil robotlarında ve sezgisel yazılım ürünlerinde yatmaktadır. Otomotiv, FMCG, tüketici elektroniği, yarı iletken ve depolama gibi sektörlere hitap ederek, iş verimliliğini ve büyümeyi destekleyen güvenilir otomasyon için anahtar teslimi çözümler sunarlar.

Youibot, 250'den fazla müşterinin güvenini kazandı ve 40'tan fazla yerel ortakla çalışıyor. Michelin, Meta, DHL ve TMSC gibi sektör liderleri için 2.200'den fazla otonom mobil robot (AMR) konuşlandırdılar. Kapsamlı fikri mülkiyet haklarına sahiptirler ve elektrik santrali denetimi, araç bakımı, otomobil üretimi, yarı iletken endüstrisi ve daha pek çok alanda akıllı lojistik çözümler sağlamak için uzmanlıklarından yararlanırlar. Youibot, Çin'de 26 ilde faaliyet gösteriyor ve Japonya, Güney Kore, Singapur, İspanya, Almanya ve İtalya gibi ülkelere ihracat yapıyor. Michelin, TSMC, DHL, Luxshare ict, Yangfeng, China Huaneng, CRRC, Faster, AVIC, COMAC, ASM, Hitachi gibi tanınmış yerli ve yabancı markalarla ortaklıklar kurmuşlardır.

Bazı karşılaştırılabilir markalar OMRON, MIR, SEER, GEEK+, HIKROBOT, LOCUST, ASTI (ABB), KUKA...


Otomotiv, FMCG, tüketici elektroniği, yarı iletken ve depolama gibi sektörlere hitap ederek, iş verimliliğini ve büyümeyi destekleyen güvenilir otomasyon için anahtar teslimi çözümler sunarlar.

Dikkatli bir şekilde iki farklı seriye ayrılan Youibot mobil platform serisini sunuyoruz - olağanüstü P200, çok yönlü L300, sağlam L500 ve ağır hizmet tipi L1000 modellerini içeren Platform Serisi ve Kaldırma Serisi.

Platform Serisi:

  1. P200: Çok yönlü mobilite ve navigasyon için tasarlanmış kompakt ve çevik bir platform, üst platform konveyör bant, otomatik merdaneler, cobot robotik kol gibi çeşitli tamamlayıcılarla özelleştirilebildiğinden çeşitli uygulamalar için uygundur...

Kaldırma Serisi:

  1. L300: Orta düzeyde kaldırma kapasitesi gerektiren görevler için ideal olan, orta taşıma kapasitesine sahip kompakt bir kaldırma robotu.

  2. L500: Daha yüksek taşıma kapasitesi sunan L500 kaldırma robotu, endüstriyel ortamlardaki daha zorlu kaldırma görevleri için uygundur.

  3. L1000: L1000, serinin ağır sıkletidir, önemli yükleri kaldırabilir ve bu da onu ağır kaldırma uygulamaları için çok uygun hale getirir.

Bu seri, kompakt manevra kabiliyeti veya ağır kaldırma görevleri için özel gereksinimleriniz için en uygun robotu seçmenize izin veren çeşitli kaldırma kapasitelerini kapsar.

youibot Robots Controller AMR AGV

THE FOLLOWING ROBOTS ARE NOT AVAILABLE AT THE MOMENT: