KUKA KR 16 L8-3 Ark HW

Yok

Kuka kr16 L8 C2 ed05, yüksek hızları ve yüksek hassasiyetleri sayesinde yüksek performans sağlayan, minimum bakım sağlayan ve maliyetleri düşüren kompakt, ince tasarımlı robotlardır. Modernize edilmiş regülatör yapısı, bir konumlandırma noktasına çevik bir şekilde hareket etmek için idealdir. Montaj açısı, duvar, zemin, tavan için çeşitli seçenekler sunar. Krc2 ed05 denetleyici ile çalışır.

KRC2 EDITION 2005 KONTROL ÖZELLİKLERİ

Kontrolör KR C2 edition2005 (ed05), otomasyon alanında değerini kanıtlamış standart PC bileşenleri ve sürücü teknolojisi kullanılarak bireysel gereksinimlerinize göre monte edilir. Bu, size yüksek güvenilirlik ve en son teknolojinin avantajlarına sürekli erişim sağlar.
Örneğin, temel kabine iki harici eksene kadar entegre etmek mümkündür. Üste monteli bir kabinle bağlantılı olarak, altı adede kadar harici eksen kontrol edilebilir.

Kontrolör, basit bakımı, iyi erişilebilirliği, modüler yapısı ve bileşenlerin hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesine olanak tanıyan servis dostu tasarımıyla öne çıkar. Çok sayıda genişletme seçeneği ve kapsamlı bir güvenlik konseptiyle birlikte İnternet üzerinden uzaktan servis gibi çok çeşitli teşhis ve sorun giderme işlevleri, KR C2 edition2005 için sunulan hizmet yelpazesini tamamlayarak üretiminizi optimize etmek için ihtiyacınız olan her şeyi size verir.

Eksenler: 6
Yük: 8,00 kg
H-Erişim: 2015 mm
Tekrarlanabilirlik: ± 0,04 mm
Denetleyici: KRC2 ed05
   

 

 


Applications

Ark kaynağı

Pictures

Videos

Diagrams