Fanuc M-10iA / 12

Yok

Geniş taşıma kapasitesi ve içi boş bilek ile karakterize edilen M-10iA / 12 endüstriyel robot, kısa döngü süreleri, kablolama koruması, kolay bakım ve düşük sistem maliyetleri ile daha yüksek hızlanma performansı için gelişmiş servo teknolojisi ile daha fazla üretkenlik sunar.

Hafif yük taşıma için mafsallı robotlar konusunda uzmanlaşmış Fanuc M-10 serisi, daha geniş çalışma alanı, çalışma hücrelerine entegrasyon kolaylığı ve diğer cihazlarla girişimi önlemek için dahili kablolama sağlayan ince, içi boş bilekliğe sahiptir. Robot serisi, iyileştirilmiş çevrim süreleri, yüksek performans sağlar ve toplama, toplama, toplama ve makine eğilimi uygulamaları için idealdir.

R-30iB kontrol sistemi
Modern entegre donanım ve 250'den fazla yazılım fonksiyonu ile gelişmiş nesil gelişmiş, verimli, kompakt ve istiflenebilir FANUC teknolojisi, üretkenlik. Daha sezgisel olacak şekilde tasarlanmış olan bu sistem, enerji tüketimini, çevrim sürelerinde yüksek performansı daha yüksek hız ve hassasiyetle azaltmak için gücü optimize eder.
Bu, robot performansı üzerinde olumsuz etkileri olmayan çevresel aygıtların kolay ayrılması veya eşzamansız denetlenmesine olanak tanıyan komple robot G / Ç sistemine erişebilen, yüksek performanslı entegre programlanabilir bir PMC kontrol sistemine sahiptir. Farklı montaj konumu, yerden tasarruf etmenizi, üretim hücrelerine kolaylıkla entegrasyon yapmanızı, çeşitli robotların kurulmasını sağlar. R-30iB kontrol sistemleri FANUC'un patentli güvenli yazılımını kullanmaktadır; bu da virüs, bilgisayar korsanları veya kararlılık konularında endişelenmenizin gerekmediği anlamına gelmektedir. IPendant Touch ile sezgisel, daha akıllı ve kullanımı daha kolay.
Ana spesifikasyonlar

Maksimum Robot Yükü: 12 kg
Eksen sayısı: 6
Maksimum yatay erişim: 1420 mm
Tekrarlanabilirlik: ± 0.08 mm
Denetleyici: 30iB

Hareket aralığı (°)

Eksen J1: 340 ° (360) °
Eksen J2: 250 °
Eksen J3: 447 °
Eksen J4: 380 °
Eksen J5: 380 °
Eksen J6: 720 °
 
Maksimum hız (° / s)

Eksen J1: 230 ° / s
Eksen J2: 225 ° / s
Eksen J3: 230 ° / s
Eksen J4: 430 ° / s
Eksen J5: 430 ° / s
Eksen J6: 630 ° / s
 
Robot uygulamaları

Taşıma parçaları
 

Applications

Küçük parçaların yüklenmesi ve boşaltması , Parçaların manipülasyonu

Pictures

Diagrams