Fanuc M-20iA / 20T

Yok

Yatay veya dikey makinelerle işler için hafif tasarımlı M-20iA / 20T robot. Bu model yüksek yerlere yüklenirken ağır yükleri de kullanabilme kabiliyetine sahiptir. Kullanım uygulamaları, su püskürtme ve kalıp dökümü için IP67 koruma derecesi ile tasarlanmış dalgıç bebek. Yatırım maliyetlerini düşürmek isteyenler için idealdir.

Çok amaçlı işlerde uzmanlaşmış Fanuc kolu ve bilek oyuk tasarımının M-20 serisi, bu seri yararlı yük kapasitesi, kol mesafesi ve hızı ile karakterizedir. Optimum performans ile 35 kg'a kadar yükü idare edebilir, farklı malzemelerin uygulanması için idealdir. Kolların arkasında çevre donanımının kolay kurulumunu sağlayan raflar bulunur.

R-30iB kontrol sistemi
Modern entegre donanım ve 250'den fazla yazılım fonksiyonu ile gelişmiş nesil gelişmiş, verimli, kompakt ve istiflenebilir FANUC teknolojisi, üretkenlik. Daha sezgisel olacak şekilde tasarlanmış olan bu sistem, enerji tüketimini, çevrim sürelerinde yüksek performansı daha yüksek hız ve hassasiyetle azaltmak için gücü optimize eder.
Bu, robot performansı üzerinde olumsuz etkileri olmayan çevresel aygıtların kolay ayrılması veya eşzamansız denetlenmesine olanak tanıyan komple robot G / Ç sistemine erişebilen, yüksek performanslı entegre programlanabilir bir PMC kontrol sistemine sahiptir. Farklı montaj konumu, yerden tasarruf etmenizi, üretim hücrelerine kolaylıkla entegrasyon yapmanızı, çeşitli robotların kurulmasını sağlar. R-30iB kontrol sistemleri FANUC'un patentli güvenli yazılımını kullanmaktadır; bu da virüs, bilgisayar korsanları veya kararlılık konularında endişelenmenizin gerekmediği anlamına gelmektedir. IPendant Touch ile sezgisel, daha akıllı ve kullanımı daha kolay.
Ana spesifikasyonlar

Maksimum Robot Yükü: 20 kg
Eksen sayısı: 6
Maksimum yatay erişim: 1662 mm
Tekrarlanabilirlik: ± 0.04 mm
Denetleyici: R30iB

Hareket aralığı (°)

Eksen J1: Ray tanımına bağlı olarak
Eksen J2: 300 °
Eksen J3: 586 °
Eksen J4: 400 °
Eksen J5: 360 °
Eksen J6: 900 °
 
Maksimum hız (° / s)

Eksen J1: Ray tanımına bağlı olarak
Eksen J2: 175 ° / s
Eksen J3: 180 ° / s
Eksen J4: 360 ° / s
Eksen J5: 360 ° / s
Eksen J6: 550 ° / s
 
Robot uygulamaları

Taşıma parçaları
Su jeti
döküm

Applications

Parçaların manipülasyonu

Pictures

Diagrams