Fanuc M-2iA / 3S

Yok
IP69K koruma derecesine sahip zorlu hijyen standartlarına sahip ortamlar için tasarlanan Fanuc M-2 serisi, hız ve güç gerektiren proseslerde optimum alan sağlar; bu robotlar, döngü sürelerini iyileştiren hız servo motorları sayesinde daha iyi verimlilik sağlar.

M-2iA / 3S ultra-kompakt delta robotu, 4 yönlü içi boş bileği olan küçük parçalarda yüksek hızların taşınması ile karakterize olup, gıda taşıma konusunda sertifikalı, 3 kg'a kadar yük verimliliği ile geniş bir çalışma alanı sağlar. Bu robot yüksek basınçlı buhar temizlemeyi desteklediği ve IP69K'nın bilek koruma seviyesine sahip olduğu için temiz odalar için idealdir.
R-30iB kontrol sistemi
Modern entegre donanım ve 250'den fazla yazılım fonksiyonu ile gelişmiş nesil gelişmiş, verimli, kompakt ve istiflenebilir FANUC teknolojisi, üretkenlik. Daha sezgisel olacak şekilde tasarlanmış olan bu sistem, enerji tüketimini, çevrim sürelerinde yüksek performansı daha yüksek hız ve hassasiyetle azaltmak için gücü optimize eder.
Bu, robot performansı üzerinde olumsuz etkileri olmayan çevresel aygıtların kolay ayrılması veya eşzamansız denetlenmesine olanak tanıyan komple robot G / Ç sistemine erişebilen, yüksek performanslı entegre programlanabilir bir PMC kontrol sistemine sahiptir. Farklı montaj konumu, yerden tasarruf etmenizi, üretim hücrelerine kolaylıkla entegrasyon yapmanızı, çeşitli robotların kurulmasını sağlar. R-30iB kontrol sistemleri FANUC'un patentli güvenli yazılımını kullanmaktadır; bu da virüs, bilgisayar korsanları veya kararlılık konularında endişelenmenizin gerekmediği anlamına gelmektedir. IPendant Touch ile sezgisel, daha akıllı ve kullanımı daha kolay.
Ana spesifikasyonlar

Maksimum Robot Yükü: 3 kg
Eksen sayısı: 4
Maksimum yatay erişim: 800 vmm
Tekrarlanabilirlik: ± 0.1 mm
Denetleyici: R30iB

Hareket aralığı (°)

Eksen J1, J2, J3: [Ø 800 x 300] (mm olarak) mm cinsinden yükseklik
Eksen J4: 720 °
 
Maksimum hız (° / s)

Eksen J1: -
Eksen J2: -
Eksen J3: -
Eksen J4: 3500 ° / s
Eksen J5: -
Eksen J6: -
 
Robot uygulamaları
 
Yer ve yer seç
montaj
Malzeme taşıma
Sipariş toplama

Applications

Parçaların manipülasyonu , Ölçüm , Parçaların montajı

Pictures

Diagrams