Fanuc M-710iC / 50E

Yok

M-710iC / 50E çok parçalı endüstriyel robot, yüksek hızlı eksenler, redüktörler, hassas ve sağlam motorlar sayesinde maksimum hız ve üretken hareket ile merceklerin yapımı için. Tersinir bilek tasarımıyla ters kinematik ve esnek konumlandırma ile karakterize edilmiştir. Zorlu ortamlar için ideal standart IP67 koruma derecesine sahiptir.

Fanuc'un M-710 serisi, ince bilek ve sağlam kol hafif bir yapıya sahip orta yüklerin taşınması için tasarlanmıştır. 70 kg'a kadar yükleri olan çok çeşitli taşıma ve kuvvet uygulaması uzmanıdır. yüksek hız, esneklik ve güvenilirlik sağlama; Zorlu ortamlar için IP67 koruma derecesine sahip, daha hassas ve performans sunar, çatı ve açıda montaj konumu sayesinde dar alanlara ve geniş iş kabuğuna kolay erişim imkanı sunar.

R-30iB kontrol sistemi
Modern entegre donanım ve 250'den fazla yazılım fonksiyonu ile gelişmiş nesil gelişmiş, verimli, kompakt ve istiflenebilir FANUC teknolojisi, üretkenlik. Daha sezgisel olacak şekilde tasarlanmış olan bu sistem, enerji tüketimini, çevrim sürelerinde yüksek performansı daha yüksek hız ve hassasiyetle azaltmak için gücü optimize eder.
Bu, robot performansı üzerinde olumsuz etkileri olmayan çevresel aygıtların kolay ayrılması veya eşzamansız denetlenmesine olanak tanıyan komple robot G / Ç sistemine erişebilen, yüksek performanslı entegre programlanabilir bir PMC kontrol sistemine sahiptir. Farklı montaj konumu, yerden tasarruf etmenizi, üretim hücrelerine kolaylıkla entegrasyon yapmanızı, çeşitli robotların kurulmasını sağlar. R-30iB kontrol sistemleri FANUC'un patentli güvenli yazılımını kullanmaktadır; bu da virüs, bilgisayar korsanları veya kararlılık konularında endişelenmenizin gerekmediği anlamına gelmektedir. IPendant Touch ile sezgisel, daha akıllı ve kullanımı daha kolay.
Ana spesifikasyonlar

Maksimum Robot Yükü: 50 kg
Eksen sayısı: 6
Maksimum yatay erişim: 2050 mm
Tekrarlanabilirlik: ± 0.07 mm
Denetleyici: R30iB

Hareket aralığı (°)

Eksen J1: 360 °
Eksen J2: 225 °
Eksen J3: 440 °
Eksen J4: 720 °
Eksen J5: 380 °
Eksen J6: 720 °
 
Maksimum hız (° / s)

Eksen J1: 175 ° / s
Eksen J2: 175 ° / s
Eksen J3: 175 ° / s
Eksen J4: 250 ° / s
Eksen J5: 240 ° / s
Eksen J6: 340 ° / s
 
Robot uygulamaları
 
talaşlı
Parlatma
Çapak alma
Su püskürterek kesme
Yıkama

Applications

Makineleştirme , Parlatma

Pictures

Diagrams