Fanuc M-410iB / 160

Yok
Fanuc'un M-410 serisi, 700 kg yük kapasitesi ve 3 m kol erişimiyle yüksek performanslı paletleme ve taşıma konusunda uzmandır. Harika bir çalışma alanı sunar. Büyük cımbızları ve ağır yükleri maksimum hızda işleyebilir. Güvenlik için bilekten dahili kablolama. Kontrolörlü ve kaideli ve kaidesiz entegre taban modeli vardır, yerden tasarruf sağlar ve montajı ve taşımayı kolaylaştırır.
M-410iB / 160 endüstriyel robot, ince kolunuzun ve bileğinizin dar ortamlarda bile kolayca çalışabileceği optimize edilmiş bir tasarıma sahip 4 eksenli kompakt yapıya sahip, büyük cımbızların ve ağır yüklerin yüksek hızda optimum performans sağlamasıyla karakterize edilir. paletleme, montaj, işleme ve parça aktarma uygulamaları için idealdir.
R-30iB kontrol sistemi
Modern entegre donanım ve 250'den fazla yazılım fonksiyonu ile gelişmiş, verimli, kompakt ve istiflenebilir FANUC teknolojisi, gelişmiş verimlilik. Daha sezgisel olacak şekilde tasarlanan ürün, enerji tüketimini, döngü sürelerinde yüksek performansı daha yüksek hız ve hassasiyetle azaltmak için gücü optimize eder.
Tüm robot G / Ç sistemine erişebilen, robot performansı üzerinde olumsuz etkileri olmadan çevre aygıtlarının kolay ayrılmasını veya eşzamansız kontrolünü sağlayan yüksek performanslı entegre programlanabilir PMC kontrol sistemine sahiptir. Farklı montaj konumları yerden tasarruf etmenizi, üretim hücrelerine kolay entegrasyonu, çeşitli robotların kurulumunu sağlar. R-30iB kontrol sistemleri FANUC'un patentli güvenli yazılımını kullanır, yani virüsler, bilgisayar korsanları veya kararlılık sorunları hakkında endişelenmenize gerek yoktur. İPendant Touch ile sezgisel, daha akıllı ve kullanımı daha kolay.
Ana özellikleri

Maksimum Robot Yükü: 160 kg
Eksen sayısı: 4
Maksimum yatay erişim: 3143 mm
Tekrarlanabilirlik: ± 0.5 mm
Denetleyici: R30iB

Hareket aralığı (°)

Eksen J1: 360 °
Eksen J2: 144 °
Eksen J3: 136 °
Eksen J4: 540 °

Maksimum hız (° / s)

Eksen J1: 130 ° / s
Eksen J2: 130 ° / s
Eksen J3: 135 ° / s
Eksen J4: 300 ° / s
 
Robot uygulamaları
 
Paletleme
montaj
talaşlı
parça transferi

Applications

Paletleme , Talaşlı imalat , Parçaların taşınması , Parçaların montajı

Pictures

Diagrams