Neden farklı?

Müşterilerimizin güvenini kazandık, çünkü hizmetimiz farklı. Müşterinin ihtiyaçlarına , rekabetçi fiyatlara ve hızlı operasyonlara gösterdiğimiz ilgi ile her sene birçok robot satıyoruz .

Daha kesin olmak gerekirse:

  1. Kalite - Fiyat: Eurobots, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli robotlar satıyor. Şirketimiz sadece KUKA , ABB , Fanuc , Motoman , Kawasaki ve daha birçoğu gibi pazardaki en iyi markalarla ilgilenmektedir.
  2. Robot entegrasyonu : Eurobots, ülkenizdeki en iyi robot entegratörünü bulmanıza yardımcı olabilir.
  3. Robot Yenileme : Eurobots yenileme robotları minimum detaylarda. Biz sadece onları temizlemiyoruz; yağı değiştiririz, profesyonel bir ressam yardımıyla yeniden boyayın ve uzman teknisyen tarafından mekanik revizyonu tamamlayın. Bu çeşitli adımlar nedeniyle, robotlarımıza 6 aylık bir süre için garanti verebiliriz . Robotlar tamamen test edildi ve müşterilere kullanılmış bir robotu satın almalarında% 100 memnuniyet sağladı.
  4. Eurobots'un müşteri hizmetleri, standardı aşmaktadır ve kendini satışla sınırlamamaktadır. Aslında birçok durumda müşterilerimiz ortaklarımız oldular. Özel uygulamanız için en iyi çözümü analiz etmek için her zaman hazırız.